Banner goud

Dikke kus van Okuhle

×
Ga terug naar het overzicht

Dikke kus van Okuhle

In het blog 10.000 km naar het zuiden … van drie weken geleden vertelde ik jullie over het verzoek uit ZA om een mooi kleuradvies te geven voor de Day-Care van  Palmtree in Amanzimtoti. Na de enthousiaste reactie van Yvon op mijn plan is er ook direct acties ondernomen.

Nog even wat heen en weer appen, want tja…..  hoe kies je kleuren uit in Zuid Afrika als zij daar niet dezelfde verfmerken hebben als in Nederland?

Al hoewel, niet het zelfde?  Het merk dulux = flexa?

Mwaahhh… andere kleurnummers! En op een beeldscherm zien de kleuren er altijd net anders uit dan in de werkelijkheid ..

Maar daar laten we ons niet door afschrikken. En dus ….   kreeg ik om de paar dagen een up-date van het harde werken. Tussendoor een dikke kus van Okuhle, omdat hij het mooi vond worden.

En hard gewerkt is er. Het patroon was natuurlijk wel even een dingetje 😉 Maar ze zijn super blij met het eindresultaat.

“En dan willen we wel allemaal even poseren voor de mooie muren van onze Day-Care “

Ga terug naar het overzicht